Spouwmuurborstels worden gemaakt in onze fabriek te Hoogeveen. Spouwborstels worden gebruikt bij spouwmuurisolatie om te voorkomen dat het isolatiemateriaal naar de aangrenzende panden wegvloeit. Ze worden via kleine gaatjes in het voegwerk in de spouwmuur geplaatst op de grens met de buren.
| Diameter: | 90 mm |
| Lengte: | 1 meter |
| Diameter: | Van 40 t/m 120 mm |
| Lengte: | 1 meter |
Zodra de borstels in de spouwmuur zijn aangebracht, vormen ze een barrière. Dit maakt het mogelijk om het isolatiemateriaal in te spuiten zonder dat het zich verspreidt naar gebieden waar het niet gewenst is. Onze spouwborstels, gemaakt van duurzame materialen, zorgen ervoor dat isolatiematerialen stevig op hun plaats blijven. Wilt u een andere stugheid? Of wellicht een andere diameter? Dat kan!
De standaard maat is Ø90 mm. Jobo levert borstels in diameters van Ø 20 t/m Ø 200 mm.
Meer weten?Grote afnames in andere kleuren verkrijgbaar. Vraag naar de mogelijkheden.
Meer weten?Jobo is leverancier en fabrikant van spouwborstels in Nederland. Waarom van ver halen als het dichtbij gemaakt wordt?


Jobo produceert meer dan een miljoen borstels op jaarbasis voor verschillende branches en uiteenlopende toepassingen. De borstels van Jobo staan in het teken van duurzaamheid. Onze borstels en bezems zijn geproduceerd in Nederland en waar mogelijk gemaakt van natuurlijke of gerecyclede materialen.
Daarnaast kunnen wij met onze jarenlange ervaring je altijd helpen met het kiezen van de juiste materialen en borstels voor jouw specifieke vraag. Ook worden onze borstels grondig getest, waardoor deze altijd van de hoogste kwaliteit zijn.
Wij helpen je graag verder! Je kunt ons bellen, een terugbelverzoek indienen, mailen of een whatsapp bericht sturen.
Whatsapp Bel me terug info@jobo-borstels.nl
Ja. Afhankelijk van de aantallen kunnen wij spouwmuurborstels in een afwijkende diameter produceren. In Nederland is Ø90 mm de meest gangbare maat.
Dat hangt af van diameter, lengte en haardichtheid. Neem contact met ons op, dan kijken we samen wat praktisch en voordelig is.
Ja. Bij spoed kun je contact opnemen. Als de planning het toelaat, kunnen productie of levering worden versneld. Hieraan zijn spoedkosten verbonden ivm het omstellen van machines.
Ja. Hoewel het hoofddoel is om isolatiemateriaal binnen de spouw te houden, kunnen spouwmuurborstels ook helpen om kleine openingen af te sluiten tijdens werkzaamheden, bijvoorbeeld rondom rolluiken of kozijnen.